159
 
159

דף קשר 2018


159

דפי קשר משנים קודמות:
שם פרטי קשר תמונה
אביבית וייסלר נשר

052-5225371

הצג דוא"ל



 
אדי Moisescu USA

 

הצג דוא"ל



 
אדי מלניקוב קדימה

 

הצג דוא"ל



 
אוסנת מלניקוב קדימה

052-8771558

הצג דוא"ל



FB
אור ראכלין תל אביב

052-6903069

הצג דוא"ל



FB
אורי אפלבוים קרית-טבעון

 

 

FB
אוריין כפרי גני יוחנן

050-7844474

הצג דוא"ל



FB
אורית משעל כפר סבא

052-2221597

הצג דוא"ל



FB
אורן טלר אביאל

054-7755411

הצג דוא"ל



 
אורן לוי בת חן

 

 

FB
איה נח רעננה

055-2284958

הצג דוא"ל



 
איילה קנטור עין החורש

050-7316567

הצג דוא"ל



FB
איילת באבי וידלנסקי כפר סבא

052-6337774

הצג דוא"ל



FB
איילת מוסינזון פרדס חנה

054-4678972

הצג דוא"ל



FB
אילן בן דור אשדוד

050-6999504

הצג דוא"ל



FB
אירית רבינוניץ למדן קדימה

054-6640072

הצג דוא"ל



FB
אירית רוזן יפה קרית-טבעון

050-8245099

הצג דוא"ל



 
אלה מויאל יפו

052-5580270

הצג דוא"ל



FB
אמיר מאירוביץ רמת גן

054-4450464

הצג דוא"ל



FB
אמיר שלו רעננה

052-3253866

הצג דוא"ל



FB
אנה גוטקובסקי מודיעין

054-2112412

הצג דוא"ל



FB
אסנת אופק תל אביב

052-2492330

הצג דוא"ל



FB
ארז שאשא תל אביב

052-7588121

הצג דוא"ל



FB
ארי זאוסמר תל אביב

054-5648418

הצג דוא"ל



FB
אריאל אורבך מושב אביאל

054-2002979

הצג דוא"ל



FB
אריאל הולר עתלית

052-3740849

הצג דוא"ל



 
בועז בנרוש עתלית

054-6616766

הצג דוא"ל



 
בועז מוסינזון פרדס חנה

052-5699833

הצג דוא"ל



FB
בעז ישפה גדרה

052-9427030

הצג דוא"ל



 
גאיה מיידנהורן קיבוץ לוטן

058-6224222

הצג דוא"ל



FB
גבי זוסמן כפר סבא

 

הצג דוא"ל



FB
גדי יעקובסון גבעתיים

052-4041907

הצג דוא"ל



FB
גילי אבישי גבעתיים

052-6434686

הצג דוא"ל



FB
גל אנגלהרד תל אביב

052-4659187

הצג דוא"ל



FB
גלית וינרב  

054-2221113

הצג דוא"ל



FB
גלית חנין חיפה

054-8084888

הצג דוא"ל



FB
דוד בר-אילן רמת השופט

054-8039809

הצג דוא"ל



FB
דוד ישראלי תל אביב

054-7366585

הצג דוא"ל



FB
דותן גל בשארי מושב אביחיל

050-5717744

הצג דוא"ל



FB
דותן יושע קציר

053-2856658

הצג דוא"ל



 
דנה אלרביב USA

12064510486

הצג דוא"ל



FB
דנה גופר ראש העין

052-3338115

הצג דוא"ל



FB
דנה ליבוביץ אסתרמן פרדס חנה

052-2768308

הצג דוא"ל



FB
דניאל היימן מושב אביחיל

052-8516890

הצג דוא"ל



FB
דקל ישראלי רמת גן

054-5773939

הצג דוא"ל



FB
הגר אזו"ב חיפה

050-2293636

הצג דוא"ל



FB
הגר מדר עתלית

052-4243874

 

FB
הילה אנגלהרד תל אביב

050-6203947

הצג דוא"ל



FB
הילה נהון אפרתי אליאב

 

 

FB
הילה פורטיס טויטו הוד השרון

054-7466966

הצג דוא"ל



FB
הילה קרץ חיפה

052-3497532

הצג דוא"ל



FB
הילה שחם עתלית

053-8233280

הצג דוא"ל



 
ורד שחף פרדס חנה

050-2621936

 

FB
ורדית ליפשיץ גבעתיים

050-3455889

הצג דוא"ל



 
חגי באבי וידלנסקי כפר סבא

054-5587080

הצג דוא"ל



FB
חמוטל גרנות הרצליה

052-8549515

הצג דוא"ל



FB
חן שלומי תל אביב

 

 

FB
טל אשחר כפר הנשיא

052-4209719

הצג דוא"ל



 
טל דניאל קציר

 

 

FB
טל שחר כפר סבא

052-2233771

הצג דוא"ל



FB
טליה אורבך גבעתיים

050-9002878

הצג דוא"ל



FB
יאיר רן פרדס חנה

052-6650105

הצג דוא"ל



 
יובל קיסרי תל אביב

052-6903605

הצג דוא"ל



FB
יוליה יולי מוסקבה

 

 

 
יוני טסקר קיבוץ לוטן

052-5257679

הצג דוא"ל



FB
יוסי מיכאלי ירושלים

052-8893658

הצג דוא"ל



FB
יניב גריצמן  

052-3457171

הצג דוא"ל



FB
יעל אברהמי חיפה

054-5295260

הצג דוא"ל



FB
יעל גלילי רמת גן

052-4493034

הצג דוא"ל



FB
יעל פומרנץ תל אביב

054-8877731

הצג דוא"ל



FB
יפית אורבך מושב אביאל

054-5467036

הצג דוא"ל



FB
ירון בן-יהודה טבעון

 

 

FB
ירון בן-שושן תל אביב

054-7646982

הצג דוא"ל



 
יריב (אג'אר) גלעד תל אביב

 

 

FB
יריב קיטה עין גדי

054-8006010

הצג דוא"ל



FB
ישראל טויטו הוד השרון

054-8001960

הצג דוא"ל



FB
כלנית ילון בית נחמיה

052-8936697

הצג דוא"ל



FB
לוטם גפן פרדס חנה

050-6515123

הצג דוא"ל



FB
ליאור כהן תל אביב

054-9701791

הצג דוא"ל



FB
ליאור לביד תל אביב

050-5985408

הצג דוא"ל



FB
ליאת אילון דלוז קרית טבעון

054-9845169

הצג דוא"ל



FB
ליבת בר-לב אבן ספיר

052-8512995

הצג דוא"ל



FB
ליטל אילון טבעון

052-8386129

הצג דוא"ל



 
לירון שפנרמן תל אביב

052-8400244

הצג דוא"ל



FB
מאיה גולדברג הוד השרון

052-4663168

הצג דוא"ל



 
מאיה הופמן נוימן בית נחמיה

 

 

FB
מאיה קרלשטט יפו

050-5446785

הצג דוא"ל



FB
מודי זאוסמר רמת גן

054-9798214

הצג דוא"ל



FB
מוי גלנטה תל אביב

054-5640149

הצג דוא"ל



FB
מיה הוד רן פרדס חנה

054-7480632

הצג דוא"ל



FB
מיה שליט מיכאלי ירושלים

050-6237582

הצג דוא"ל



FB
מיטל חפץ הוד השרון

052-8386907

הצג דוא"ל



 
מיכל אשחר כפר הנשיא

052-3293903

הצג דוא"ל



FB
מיכל גולן קרית טבעון

054-2288008

הצג דוא"ל



FB
מיכל גרשוני בנימינה

054-6606055

הצג דוא"ל



FB
מיכל דברה פרדס חנה

058-6277601

הצג דוא"ל



FB
מיכל לב-ארי תל-אביב

 

הצג דוא"ל



FB
מיכל סקאזי כפר ויתקין

054-5558559

הצג דוא"ל



FB
מיכל שקד כפר סבא

052-3284501

הצג דוא"ל



FB
מרב גריצמן  

054-4991850

הצג דוא"ל



FB
מתי קיי יפו

 

 

FB
מתן קונביץ מושב ארבל

052-6045240

הצג דוא"ל



FB
נדב גופר ראש העין

052-3698642

הצג דוא"ל



FB
נדב ילון בית נחמיה

054-4221825

 

FB
נואית הררי נס ציונה

054-5209305

הצג דוא"ל



FB
נוגה שלו רעננה

052-5533526

הצג דוא"ל



FB
נוגה שלזינגר שטיינברג רמות

050-6320121

 

 
ניר אסתרמן פרדס חנה

052-8551454

הצג דוא"ל



FB
ניר קראוזה הרצליה

054-5634502

הצג דוא"ל



FB
נעה שנער תל אביב

052-3531162

הצג דוא"ל



FB
נתי פסטרנק חיפה

052-6901069

הצג דוא"ל



 
סיון קובר כפר סבא

050-8679604

הצג דוא"ל



FB
סמי בן יעקב פרדס חנה

050-7711427

הצג דוא"ל



FB
עדי קרן יער תל אביב

054-5493663

הצג דוא"ל



FB
עדי ריינבך קיבוץ מפלסים

053-7740007

הצג דוא"ל



FB
עדי שליט תל אביב

050-7536147

הצג דוא"ל



FB
עומר לוי כפר יהושע

054-4356000

הצג דוא"ל



FB
עופר למדן קדימה

054-400600

הצג דוא"ל



FB
עידית שמיר ירושלים

050-6203515

הצג דוא"ל



FB
עידן אייל קרית טבעון

054-9556640

הצג דוא"ל



FB
עינב ישפה גדרה

052-8537157

הצג דוא"ל



FB
עינת פינצי הוד השרון

052-3589149

הצג דוא"ל



FB
עמית אביתר עגור

052-5958863

הצג דוא"ל



 
עמית מנחם חיפה

052-3806949

הצג דוא"ל



 
ענת גבע רמת גן

050-7621858

הצג דוא"ל



FB
ענת פרנקל ראשון לציון

052-2447457

הצג דוא"ל



FB
עפר שמש גן יבנה

054-3378640

הצג דוא"ל



FB
ערן כתר חיפה

052-3788329

הצג דוא"ל



FB
פביאן רינקובסקי ראשון לציון

050-6299652

הצג דוא"ל



FB
צביקה סנדרוב תל אביב

052-5656297

הצג דוא"ל



FB
צור משעל כפר סבא

052-5501103

הצג דוא"ל



FB
קובה בן דור פרדס חנה

054-6565776

הצג דוא"ל



FB
קרן בק פוגל תל אביב

054-6611046

הצג דוא"ל



FB
קרן דרורי כפר-סבא

054-7830389

הצג דוא"ל



FB
ראיין דלוז קרית טבעון

054-9848265

הצג דוא"ל



FB
רוויטל זילברמן אבן יהודה

052-8349009

הצג דוא"ל



FB
רוני בן ארי חיפה

 

 

FB
רונן חפץ הוד השרון

 

 

FB
רועי שטיינברג רמות

050-4607142

הצג דוא"ל



FB
רותי שמיר פרדס חנה

052-2366274

הצג דוא"ל



FB
רותם בן שלום בית הלל

054-4674261

הצג דוא"ל



FB
רותם בר-אילן רמת השופט

052-4513562

הצג דוא"ל



 
רזי רוזן יפה קרית-טבעון

052-3743942

הצג דוא"ל



 
שגב מרום ראשון לציון

052-6003968

הצג דוא"ל



FB
שגיא שמרת פתח תקווה

054-2449898

הצג דוא"ל



 
שובל יצחקי כהן נחל עוז

052-4777874

הצג דוא"ל



FB
שי גולן כפר סבא

054-5442064

הצג דוא"ל



FB
שי חנין חיפה

054-4346767

הצג דוא"ל



FB
שלי פסטרנק כץ חיפה

052-6902069

הצג דוא"ל



FB
שני ארנון תל אביב

052-6261723

הצג דוא"ל



FB
שני קיטה עין גדי

 

 

FB
שרון יקותיאלי באר שבע

050-6926454

הצג דוא"ל



FB
שרון שטיינבוק חיפה

054-4824339

הצג דוא"ל



FB
שרון שמש גן יבנה

052-3010108

הצג דוא"ל



FB
שרית כהן בן שושן תל אביב

052-3041919

הצג דוא"ל



 
תמי שמש פרדס חנה

04-6376949

הצג דוא"ל



 
אביב בן שלום (רותם ואורנית) בית הלל

 

 

 
אביב משעל (אורית וצור) כפר סבא

 

 

 
אביגיל מנחם (עמית) חיפה

 

 

 
אביתר אייל (מיכל ועידן) קרית טבעון

 

 

 
אודי בק פוגל (קרן) תל אביב

 

 

 
אופיר קיטה (שני ויריב) עין גדי

 

 

 
אופק בן-יהודה (ירון וליטל) טבעון

 

 

 
אופק גולן (טל ושי) כפר סבא

 

 

 
אור למדן (אירית ועופר) קדימה

 

 

 
אורי שטיינברג (רועי ונוגה) רמות

 

 

 
אורי שמש (עפר ושרון) גן יבנה

 

 

FB
אורית נוימן (מאיה) בית נחמיה

 

 

 
אייל Moisescu (דנה ואדי) USA

 

 

 
אייל בן יעקב (תמי וסמי) פרדס חנה

 

 

 
אייל שלומי (חן) תל אביב

 

 

 
אילה אפלבוים (אורי וטליה) גבעתיים

 

 

 
אילה נהון אפרתי (הילה) אליאב

 

 

 
אילון הולר-מדר (אריאל והגר) עתלית

 

 

 
איתי מוסינזון (איילת ובועז) פרדס חנה

 

 

 
איתי פסקרו הררי (נואית) נס ציונה

 

 

 
איתמר אייל (מיכל ועידן) קרית טבעון

 

 

 
איתמר מנחם (עמית) חיפה

 

 

 
איתמר קרן יער (עדי) תל אביב

 

 

 
אלה Moisescu (דנה ואדי) USA

 

 

 
אלה אייל (מיכל ועידן) קרית טבעון

 

 

 
אלה שטיינברג (רועי ונוגה) רמות

 

 

 
אלון גופר (נדב) ראש העין

 

 

 
אלון ילון (כלנית ונדב) בית נחמיה

 

 

 
אלון מוסינזון (איילת ובועז) פרדס חנה

 

 

 
אלמוג אסיא (חן שלומי) שוהם

 

 

 
אמה בנרוש (הילה ובועז) עתלית

 

 

 
אמה שטיינברג (רועי ונוגה) רמות

 

 

 
אמיר נוימן (מאיה) בית נחמיה

 

 

 
אמתי נהון אפרתי (הילה) אליאב

 

 

 
בארי נהון אפרתי (הילה) אליאב

 

 

 
בן שמיר (עידית) ירושלים

 

 

 
גיל אשחר (מיכל וטל) כפר הנשיא

 

 

 
גיל למדן (אירית ועופר) קדימה

 

 

 
גיל שמיר (עידית) ירושלים

 

 

 
גילי ילון (כלנית ונדב) בית נחמיה

 

 

 
גל ליפשיץ (ורדית) גבעתיים

 

 

 
גלי כתר (ערן והילה) חיפה

 

 

 
גפן זוסמן (סיון וגבי) כפר סבא

 

 

 
גפן רינקובסקי (פביאן וענת) ראשון לציון

 

 

 
גפן רן (מיה ויאיר) פרדס חנה

 

 

 
דנה גריצמן (מרב ויניב)  

 

 

 
דני בן ארי (רוני ויולי) מוסקבה

 

 

 
דניאל גרשוני (מיכל) בנימינה

 

 

 
דניאל מלניקוב (אוסנת ואדי) קדימה

 

 

 
דפנה זוסמן (סיון וגבי) כפר סבא

 

 

 
הדס פסטרנק (נתי ושלי) חיפה

 

 

 
הילה אסיא (חן שלומי) שוהם

 

 

 
הלל אפלבוים (אורי וטליה) גבעתיים

 

 

 
הללי בר-אילן (דוד ורותם) רמת השופט

 

 

 
זוהר ישפה (עינב ובעז) גדרה

 

 

 
זוהר לוי (אורן) בת חן

 

 

FB
חזקי אסיא (חן שלומי) שוהם

 

 

 
טל אילון-דלוז (ליאת וראיין) קרית טבעון

 

 

 
טמיר אסיא (חן שלומי) שוהם

 

 

 
יהונתן גרשוני (מיכל) בנימינה

 

 

 
יהל חנין (גלית ושי) חיפה

 

 

 
יהל יושע (דותן) קציר

 

 

 
יהלי גולן (טל ושי) כפר סבא

 

 

 
יואב בן דור (קובה וורד) פרדס חנה

 

 

 
יובל דניאל (טל) קציר

 

 

 
יובל כהן (סיון וליאור) פרדס חנה

 

 

 
יובל חנין (גלית ושי) חיפה

 

 

 
יונתן ינאי גוטקובסקי (אנה) מודיעין

 

 

 
יונתן שאשא (הילה וארז) תל אביב

 

 

 
יעל בק פוגל (קרן) תל אביב

 

 

 
יערה חפץ (מיטל ורונן) הוד השרון

 

 

 
יערה רוזן יפה (אירית ורזי) קרית-טבעון

 

 

 
יערי בר-אילן (דוד ורותם) רמת השופט

 

 

 
ירדן גולן (טל ושי) כפר סבא

 

 

 
ירדן שמש (עפר ושרון) גן יבנה

 

 

FB
ישי פורטיס טויטו (הילה וישראל) הוד השרון

054-7191910

 

 
כרם רן (מיה ויאיר) פרדס חנה

 

 

 
לב קראוזה (חמוטל וניר) הרצליה

 

 

 
לב שטיינבוק (יעל ושרון) חיפה

 

 

 
לוטוס קיטה (שני וריב) עין גדי

 

 

 
ליה מלניקוב (אוסנת ואדי) קדימה

 

 

 
ליהיא שמש (עפר ושרון) גן יבנה

 

 

FB
מאור לוי (אורן) בת חן

 

 

 
מורג לוי (אורן) בת חן

 

 

 
מיה זאוסמר (ענת ומודי) רמת גן

 

 

 
מיכאל אפלבוים (אורי וטליה) גבעתיים

 

 

 
מיקה אורבך (יפית ואריאל) מושב אביאל

 

 

 
מיקה אילון דלוז (ליאת וראיין) קרית טבעון

 

 

 
מיקה זאוסמר (ענת ומודי) רמת גן

 

 

 
מיקה מוסינזון (איילת ובועז) פרדס חנה

 

 

 
מיתר משעל (אורית וצור) כפר סבא

 

 

 
מיתר רן (מיה ויאיר) פרדס חנה

 

 

 
מעיין ילון (כלנית ונדב) בית נחמיה

 

 

 
מעיין למדן (אירית ועופר) קדימה

 

 

 
מעיין פסטרנק (נתי ושלי) חיפה

 

 

 
מעין זאוסמר (ארי) תל אביב

 

 

 
מעין שלו (נוגה ואמיר) רעננה

 

 

 
מתן וידלנסקי (איילת וחגי) כפר סבא

 

 

 
נגה שמיר (רותי) פרדס חנה

 

 

 
נדב קראוזה (חמוטל וניר) הרצליה

 

 

 
נוגה הולר מדר (אריאל והגר) עתלית

 

 

 
נוה טויטו (הילה וישראל) הוד השרון

 

 

 
נווה בן-יהודה (ירון וליטל) טבעון

 

 

 
נועה גריצמן (מרב ויניב)  

 

 

 
ניה טסקר (גאיה ויוני) קיבוץ לוטן

 

 

 
ניל אביתר (עמית) עגור

 

 

 
ניצן בן שלום (רותם ואורנית) בית הלל

 

 

 
ניצן שמיר (רותי) פרדס חנה

 

 

 
ניר אשחר (מיכל וטל) כפר הנשיא

 

 

 
סיטאר פסטרנק (נתי ושלי) חיפה

 

 

FB
עדן וידלנסקי (איילת וחגי) כפר סבא

 

 

 
עדן זאוסמר (ענת ומודי) רמת גן

 

 

 
עדן ישפה (עינב ובעז) גדרה

 

 

 
עומר מיכאלי (יוסי ומיה) ירושלים

 

 

 
עופרי חפץ (מיטל ורונן) הוד השרון

 

 

 
עילי כהן בן שושן (שרית וירון) תל אביב

 

 

 
עינב קיטה (שני ויריב) עין גדי

 

 

 
עינבר חפץ (מיטל ורונן) הוד השרון

 

 

 
עלמה אורבך (יפית ואריאל) מושב אביאל

 

 

 
עלמה ישפה (עינב ובעז) גדרה

 

 

 
עמית דניאל (טל) קציר

 

 

 
עמית יקותיאלי (שרון) באר שבע

 

 

 
עמית סנדרוב (יעל וצביקה) תל אביב

 

 

 
עמרי דרורי (קרן) הוד השרון

 

 

 
פלא וידלנסקי (איילת וחגי) כפר סבא

 

 

 
פלג רינקובסקי (פביאן וענת) ראשון לציון

 

 

 
קרן אור גפן (לוטם) פרדס חנה

 

 

 
רון שאשא (הילה וארז) תל אביב

 

 

 
רון שמיר (עידית) ירושלים

 

 

 
רוני אסתרמן (ניר ודנה) פרדס חנה

 

 

 
רועי אמיר (חמוטל וניר)  

 

 

 
רותם גופר (נדב) ראש העין

 

 

 
שגב בנרוש (הילה ובועז) עתלית

 

 

 
שחר רוזן יפה (אירית ורזי) קרית-טבעון

 

 

 
שי גריצמן (מרב ויניב)  

 

 

 
שי יושע (דותן) קציר

 

 

 
שיה אביתר (עמית) עגור

 

 

 
שלם שטיינבוק (יעל ושרון) חיפה

 

 

 
שני נוימן (מאיה) בית נחמיה

 

 

 
תומר ליפשיץ (ורדית) גבעתיים

 

 

 
תמר אסתרמן (ניר ודנה) פרדס חנה

 

 

 
תמר שאשא (הילה וארז) תל אביב

 

 

 
תמרה בר-אילן (דוד ורותם) רמת השופט

 

 

 
תמרה ינאי גוטקובסקי (אנה) מודיעין